İkinci El Araç Satışı


İkinci el araç satışlarımız için www.carros.com.tr adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

Ekspertiz raporu onaylanmış binek ve ticari araçlardasunulan garanti hizmeti ile güven içinde ikinci el araç sahibi olmanızısağlayan, 2013 yılından bu yana hizmet veren ve o günden beri binlerce kişiyi hayalindeki araca kavuşturan Carros, kontrol üniteleri, kaporta, boyave mini onarım atölyeleri ile otomobilleri ilk günkü gibi temiz hale getirmekiçin yapılan çalışmalar sayesinde sektördeki 2.el araç satışını farklı birboyuta taşıyor. 

Güvenerek otomobil sahibi olmak isteyen herkes için enprofesyonel ve en kaliteli hizmeti sunma misyonu ile yola çıkan marka, tümaraçlarına istisnasız bir şekilde ekspertiz hizmeti uyguluyor. Satın aldığınızher aracın devir, noter ve ruhsat işlemlerini takip edip sizleri yorucu ve uzunprosedürlerden kurtaracak olan profesyonel kadrosu ile hizmet veren Carros,dilerseniz konsinye sözleşmesi ile satılmak üzere aracınızı bırakmanıza daolanak sağlıyor. 

Aracınızı en iyi fiyatlara satabildiğiniz ya da takas imkanlarındanyararlanabildiğiniz Carros’un web sitesinde de çeşitli imkânlardan ücretsizolarak faydalanabilir, pek çok avantaj yakalayabilirsiniz.